קוביות משחק

פינוק ליולדת לאחר הלידה

פינוק ליולדת

אחרי הלידה כשהכול עובר בשלום יש התרוממות רוח ושמחה עצומה וחושבים על פינוק ליולדת, מתנה מעניינת, תכשירי טיפוח, מאכל טעים במיוחד שהיא אוהבת ועוד. רבים מקרובי המשפחה והחברים רוכשים פריטים יוצאי דופן באתרי האינטרנט או בחנויות.

בשלב החשיבה רוכשים הרבה פעמים מתנה מושקעת ליולדת אך לא שוכחים את האח הקטן שנשאר בבית ומחכה לאח או לאחות הקטנה שנולדו ולכן קונים מתנה יפה ומושקעת ליולדת וגם קוביות משחק עבור האח הגדול, כי אין דברים שילדים אוהבים כמו קוביות משחק צבעוניות וכך גם הוא ייהנה מהמתנות.

מארז פינוק ליולדת

ההיצע של מארזי פינוק ליולדת הוא נרחב וחשוב לרכוש מתנה שהיא תואמת את אהבותיה של היולדת כמו מוצרי איפור של יצרן מסוים, קרם גוף, קרם לידיים וגם לרגליים בעלי ריח נפלא שאהוב עליה או נעלי בית חמימות עם דמות מצוירת, שילוו אותה לאורך כל חופשת הלידה בבית.

אפשרויות נוספות הם פינוקים עבור הרך הנולד, בגדי גוף, רגליות, אוברולים מדליקים ומגבת שתמיד צריך.

היולדת מגיעה הביתה

כשהיולדת מגיעה הביתה זו שמחה גדולה ואנשים רבים כמו בני משפחה וחברים מעוניינים לסייע לה. רבים מהם חושבים על רעיונות שימושיים כמו תבשילים חמים לארוחת הצהרים, קניות בסופרמרקט עזרה בעבודות הבית, קיפול כביסה. אלו הן מתנות נפלאות ומאד רצויות והיולדת מודה מאד לכל מי שחשב על הרעיונות הפרקטיים הללו.

בימים רבים מגיעים מבקרים הביתה, כולם רוצים לוודא שהיולדת והתינוק הם בסדר, מרגישים טוב ולכן רבים מהם רוכשים עבור התינוק שלל מתנות כמו ספרים ומשחקים מעניינים, מוצרים אשר הם יוצאים שהיולדת זקוקה להם כמו טרמפולינה, כרית הנקה, ביגוד לחורף או לקיץ בהתאם לחודש הלידה, לול ופריטים רבים נוספים.

מתנה אישית ליולדת

חשיבה נכונה היא לקנות מתנה אישית ליולדת, לחשוב עליה, אחרי הלידה הקשה שהיא עברה ולהעניק לה מוצרים שישמחו אותה כמו בושם חדש שהגיע ארצה, סט הכולל שמפו ומסכה בטיב מעולה לשיער, מכשיר מסג' או מחליק חדש לשיער.

אין כמו ליהנות מהעובדה שמגיע שליח לבית החולים או הביתה, עם צרור יפהפה של פרחים ריחניים וצבעוניים, קופסאות של שוקולדים משובחים, או בלונים שתמיד עושים מצב רוח נפלא.

המטרה היא תמיד לשמח את היולדת שמחכים לה ימים קשים ובעיקר לילות קשים ולכן כל דבר שמקל עליה ועושה לה טוב על הלב הוא מבורך. בני משפחה רבים מבצעים תורנות כך שכל אחד מגיע בתורו ומפנק אותה בארוחת בוקר או צהרים, מקלף עבורה פירות, דואג לטפל בענייני הכביסה, לשטוף את הכלים בכיור ופעולות רבות נוספות.

התחושה הנעימה של היולדת כשמישהו דואג לה ביום יום היא שוות ערך למתנה נפלאה ולפעמים אפילו שווה הרבה יותר מזה וכך היא לא לבד.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

טיפול לאימהות אחרי לידה

  אם גם את חווית לידה את מכירה את התחושות המתלוות לימים ולשבועות הראשונים שלאחריה. פתאום הכול מרגיש אפרורי כזה,

בלוג

כתיבה לילדים – להשאיר מורשת

רצונם של כל הורים הוא להותיר חותם בקרב ילדיהם, בין שבאמצעות חוויות ילדות נהדרות ונפלאות ובין שבאמצעות ערכים חינוכיים. אך

בלוג

הטיפוח האישי לאחר הלידה

חשיבותו של הטיפוח האישי אישה לאחר לידה, לאחר שכל התהליך עבר בשלום, מאושרת עד הגג ונהנית מאד להביט בפלא הטבע

בלוג

פינוק ליולדת לאחר הלידה

פינוק ליולדת אחרי הלידה כשהכול עובר בשלום יש התרוממות רוח ושמחה עצומה וחושבים על פינוק ליולדת, מתנה מעניינת, תכשירי טיפוח,