איך לשמור על ג'ל אלוורה

אחסון נכון של תכשירים רפואיים ותכשירי קוסמטיקה כגון תרסיס אלופירסט הכרחי לשמירה על כל הרכיבים הפעילים. הקפידו לבחור בעבור הג'ל מקום אחסון נגיש, יבש וקריר בכדי שתוכלו למצוא אותו בקלות בשעת הצורך. גם אם אתם לא נחשבים לאנשים מסודרים כדאי לקבוע מקום קבוע בעבור פריטים חשובים. היצרן מפרסם על גבי כל תכשיר הנחיות לאחסון. חפשו על גב התכשיר הנחיות לאחסון של תכשירים מסוימים בקירור ומידע על זמן שימוש מוגבל לאחר הפתיחה.

איפה כדאי לשמור ג'ל אלוורה?

את ג'ל האלוורה שלנו נאחסן בבית במקום קבוע שיבטיח שימוש נוח. בעת היציאה מהבית עם הג'ל נקפיד לבחור בעבורו מקום קריר ומוגן מהשמש. רבים שואלים איך לשמור על ג'ל אלוורה במהלך בילוי בבריכה או בים? התשובה היא אחסון של הג'ל בתוך התיק במקום מוצל. נכניס את הג'ל אל התיק בתום השימוש ונבחר בעבור התיק מקום מוצל.

בביקור האחרון שלי בבריכה נתקלתי במשפחה ששומרת את ג'ל האלוורה בצידנית קרה לצד מוצרי מזון. הג'ל הקר מרענן את העור במהלך החשיפה לשמש כך שנעים למרוח אותו. ג'ל אלוורה ידוע כיעיל לטיפול בכוויות שמש וצריבות של מדוזות.

איך לשמור על ג'ל אלוורה טרי?

אם הכנתם בעצמכם ג'ל אלוורה טרי ישירות מהצמח הוא יהיה טוב לשימוש רק במשך שבוע אחד. יש להקפיד לאחסן את הג'ל במקרר. אם אתם רוכשים עלה אלוורה גדול לטובת הפקת כמות גדולה של ג'ל כדאי לקחת בחשבון מראש שהוא מתאים לשימוש במשך שבוע אחד בלבד. על מנת להאריך את תקופת השימוש בג'ל הטרי נמליץ על אחסון בתא ההקפאה. כאשר חיפשתי אונליין הנחיות איך לשמור על ג'ל אלוורה טרי גיליתי שאפשר להקפיא את הג'ל בתבניות של קוביות קרח ולהפשיר אותן לפי צורך.

איפה שומרים בבית תרסיס ג'ל אלוורה?

התזה של ג'ל אלוורה קריר מרעננת את העור, מקררת את האזור הכואב ומפחיתה את הכאב. על מנת להבטיח יעילות מרבית כדאי לשמור ג'יל אלוורה במקום קריר ויבש. שימו לב שאתם מאחסנים את התכשיר הרחק ממקורות חום. גם חשיפה ישירה לשמש לא מומלצת. אפשר לאחסן את הג'ל בארון תרופות בחדר נטול לחות או טמפרטורה גבוהה (לא בחדר הרחצה ולא בקרבת התנור או הכיריים במטבח).

המיקום הנכון לג'ל אלוורה הוא גם כזה שיאפשר שליפה מהירה. מיד כאשר אתם נכווים או נחתכים תצליחו לשלוח יד אל המקום הקבוע בו מאוחסן התרסיס ותתיזו אותו על האזור. אפשר להתיז את הספריי בהתאם לצורך ללא הגבלה. מיד כאשר אתם מרגישים שהמכל מתרוקן כדאי למהר להזמין אחד חדש. אל תיתפסו בלי תרסיס אלוורה בבית שהוא תרסיס עזרה ראשונה חובה בכל בית. הקפידו לשמור את התרסיס הרחק מהישג ידם של ילדים. תרסיס אלוורה ג'ל מומלץ במיוחד בבתים עם ילדים בכל הגילאים. יש לתכשיר יכולת מופלאה להביא הקלה מהירה במקרים של חתכים, כוויות שמש ועקיצות.

 

pexels

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מתנות

כיצד לבחור מתנת לידה?

רוצים לרכוש מתנת לידה? אתם יכולים להיות רגועים כי הגעתם למקום הנכון. אצלנו תוכלו למצוא כל מיני מתנות לידה מקוריות

בלוג

צעצועים לילדים

איזה עולם קסום ומרתק זה צעצועים לילדים, צעצועי ילדים הם אחד הכלים הראשוני ללמד ילד כל מה שהוא צריך לדעת