חיתולים

ההוצאות הכספיות עם הגעת תינוק למשפחה

עם האושר יש עלייה ברמת ההוצאות הכספיות

עם ההתרגשות הגדולה להצטרפותו של תינוק חדש למשפחה, נערכים ההורים הצעירים גם לעובדה שתהיה עלייה משמעותית ברמת ההוצאות הכספיות, לאור הקניות הרבות שיש לבצע עבור הרך הנולד.

אחת ההוצאות המשמעותיות ביותר מהרגע שהתינוק מגיח לעולם ועד שהוא נגמל הוא נושא חיתולים כיוון שהצריכה היא של כמויות גדולות ולכן השווי הכספי של רכישתם גדל בהתאם.

היערכות תמידית לנושא ההוצאות הכספיות

לפני הלידה בני הזוג עורכים רשימות של המוצרים שעליהם לרכוש כדי שיהיה להם אומדן של עלויות. בהתאם לכך הם חוסכים כסף למטרה זו או בוחנים את אפשרויות הפריסה לתשלומים כדי להקל עליהם. הקנייה הבסיסית עבור התינוק אשר כוללת את הפריטים היקרים כמו מיטה, שידה, עגלה וכיסא בטיחות הם המסה העיקרית של ההוצאות הכספיות.

בנוסף לכך, עליהם לרכוש פריטים רבים נוספים כמו חיתולים במידה של new norn, ביגוד בסיסי כמו רגליות ובגדי גוף, גופיות באופציית מעטפת לתקופה הראשונית חליפות ואוברולים. לאור הצמיחה המהירה של התינוקות, מהר מאד יש צורך לרכוש חיתולים במידה גדולה יותר וגם בגדים שמתאימים לתינוקות בגילאי 3-0 חודשים.

עם הגדילה של התינוק, ההורים מנסים כמה סוגי חיתולים כדי למצוא את הדגם שהוא הנוח ביותר, במיוחד כשמדובר בבנים שלפעמים נוצרת נזילה של השתן החוצה, או לחלופין חיתולים שיוצרים אלרגיה או תפרחת עקב החומרים שמהם הם מיוצרים.

קנית חיתולים במידות שונות

לאחר ההיערכות הראשונית לאחר הלידה, שני המוצרים שהעלויות שלהן הן משמעותיות ביותר לאורך כל הדרך הם חיתולים ותחליפי חלב, עבור מי שאינו יונק.

העומס הכספי שיוצרים הרכישות של המוצרים הללו מוביל לכך שההורים הצעירים בוחנים על הזמן באתרים השונים וברשתות השיווק היכן יש מבצעים וממהרים לרכוש כמה חבילות של חיתולים, או קופסאות של תחליפי חלב שיהיו להם במלאי בבית עד שהכמויות יתרוקנו שוב.

השיטה הנוחה ביותר היא למצוא מבצע מצוין ולרכוש בבת אחת כמות של אריזות חיתולים כדי להפחית את רמת ההוצאות הכספיות וגם כדי שתהיה כמות בבית ולא יצטרכו לרכוש כמות נוספת בכל שבוע. בעת הקניה יש להביא בחשבון את העובדה שהילד גדל ואם מגיעים לשלב של רכישת חיתולים גדולים יותר, עדיף לרכוש כמות מסוימת בגודל הנוכחי וכמות נוספת של המידה הבאה.

היערכות כספית בעת חילופי עונות

הימים חולפים מהר מאד ועם חילופי העונות יש צורך לרכוש פריטים נוספים עבור התינוקות. אם מדובר בעונה החורפית, זה מתחיל במצעים ובשמיכות חמות, אוברולים חמים שיכסו את כל גופו כך שלא יהיה לו קר, גרביים, רגליות ובגדי גוף מפלנל, שק שינה עבור התינוקות שמעיפים את השמיכה בלילה ולכן קר להם, סוודרים, אפודות ונעלי בית חמימות ונעימות.

אם מדובר בקיץ, רוכשים אוברולים, בגדי גוף, רגליות וחולצות אווריריות.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

סבונים – מתנה נפלאה ליולדת

מכירים מישהי שעומדת ללדת בזמן הקרוב? רוצים להפתיע אותה עם מתנה מקורית? לנו יש את הרעיון המושלם עבורכם. מה הדבר

מתנות

כיצד לבחור מתנת לידה?

רוצים לרכוש מתנת לידה? אתם יכולים להיות רגועים כי הגעתם למקום הנכון. אצלנו תוכלו למצוא כל מיני מתנות לידה מקוריות