זר ליולדת – מתנה מרגשת, צבעונית ומפתיעה

זר ליולדת

חיבוקים, נשיקות, חיוכים וברכות. רגעי התרגשות שייחרטו לנצח בזיכרונה. רק אתמול עוד נשאה את הקטנטן בתוך גופה, בהרמוניה נדירה. אתמול הגשימה חלום ואחרי מסע לא פשוט זכתה לחבקו בין זרועותיה, הכי קרוב ללבה. היום הגיעו בטפטופים האנשים הקרובים אליה, המשפחה, החברים. כולם מגיעים לחבק ולברך. החדר צפוף, עומדים מסביבה. בית חולים, מחלקת יולדות. המקום המאושר ממנו תצא לאחר שחייה השתנו לנצח. לא רק חייה שלה, אלא חיי משפחה, אהוביה, חבריה. הקשר בינה לבין כל המעגלים הקרובים מעולם לא יהיו אותו הדבר. לא. הם יהיו הרבה יותר מלאים.

תינוק קטן

זר מושקע ליולדת

ידייה מלאות, שופעות אהבה, אימהות, נתינה. אורחיה באים אף הם בידיים מלאות, בכוונות טובות, בברכת בריאות ואושר תמידי למשפחה המתרחבת ולתינוק שהגיח לעולם שלהם.
מה מרגש אותה? חיבוקה העוטף של חברתה, יד אחת סביב מותנייה ואילו השנייה מחזיקה בזר פרחים צבעוניים שממלאים את הנפש בשמחה.
מה יכול לשמח יותר מאשר זר ליולדת? סגול ואדום מתערבב במערבולת של צבעים משוגעים. ריח שדה מציף את החדר. ורדים צהובים מתערבבים בירוק וממלאים את הלב בחיוכים, שמחה ויופי. החדר נצבע בצבעוניות עזה. זר ליולדת זו אחת המתנות היפות שניתן לקבל במעמד זה. בכל זאת, את בבית חולים, לרוב חסרה אסטטיקה בחדרים וברגע שממקמים זר פרחים שקיבלה היולדת על אחד המדפים, החדר נצבע גוונים מיוחדים שמבליטים את השמחה וההתרגשות שממילא קיימים.

איך בוחרים זר יולדת מתאים?

קיים מגוון עצום של זרי פרחים. מהמומלצים – פרחים בגוון סגול עדין משרים אוירה שלווה; פרחים בגוון ורוד מוסיפים חן; גם פרחים כחולים מומלצים מאוד. כל אלו בעלי תכונה מרגיעה ומעוררת שלווה ונחת – להם זקוקה היולדת כל כך ברגעים אלו.
ניתן גם להזמין את הפרחים בתוך אגרטל כך היולדת תוכל להניח את הזר באופן מיידי על המדף ולא תצטרך להתעסק עם חיפוש כלי מתאים לפרחים. קיים מגוון רחב של אגרטלים – אטומים או שקופים; צבעוניים או בעלי גוון אחיד.
כמו כן, כמובן שבנוסף לזר הפרחים ליולדת ניתן, ואף מומלץ, לצרף למתנה בלון הליום או בונבוניירה טעימה. כך חדרה של היולדת יתקשט בזר מקסים שישמח את ליבה וכמו כן היא תוכל לכשתצטרך להושיט ידה לעבר השוקולדים ולאכול דבר מתיקה לו אולי תזדקק. שוקולד כמובן ירומם את מצב רוחה ויסייע לתחושת העייפות הכללית שסביר להניח היא חווה בימים הראשונים שלאחר הלידה.
ראו גם: מתנות ליולדת ולתינוק

מתנות ליולדת

הזמנת זר ליולדת בקלות ובמהירות

את זר הפרחים ליולדת ושאר המתנות ניתן להזמין במשלוח לבית החולים עצמו. חשוב להוסיף כי במרבית המקרים יולדות אינן באמת מעוניינות לקבל ביקורים לאחר הלידה ולכן שליחת המתנה באמצעות שליח עדיפה. משלוחים של זרי פרחים מביאים את המתנה עד לחדרה של היולדת, ללא כל מאמץ. במרבית המקרים ניתן להזמין משלוח בזריזות – מהיום להיום.

פורטל אמהות ותינוקות

שתפו פוסט זה
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
הרגלים בריאים: מדריך לפעילות גופנית לילדים

בעולם המהיר של ימינו, שבו מסכים לעתים קרובות שולטים בזמן הפנאי, אי אפשר להפריז בחשיבות של פעילות גופנית, במיוחד עבור ילדים. פעילות גופנית היא לא רק אמצעי למניעת השמנת יתר ומחלות הקשורות בה; היא אבן יסוד לצמיחה והתפתחות בריאות, המשפיעה על ההתקדמות הגופנית, הנפשית, המוטורית, הקוגניטיבית והחברתית. משרד הבריאות בישראל מדגיש את החשיבות של פעילות אירובית יומית לילדים, ומדגיש את יתרונותיה הרבים. עם זאת, עידוד ילדים לאמץ פעילות גופנית בשגרת יומם יכול להיות מאתגר עבור הורים ומחנכים כאחד. מאמר זה נועד לספק מדריך מקיף כיצד לדרבן ילדים להיות פעילים, תוך הצעת טיפים מעשיים, דוגמאות לפעילויות מרתקות ואסטרטגיות להתגבר על מכשולים נפוצים. אימוץ פעילות גופנית מגיל צעיר מניח את היסודות לבריאות ולרווחה לכל החיים.

בלוג
מדרסים – לא רק לכאבי רגליים: כל היתרונות שלא ידעתם עליהם

דמיינו בעל ברית נסתר ששוכן בשקט בנעליכם, עובד ללא לאות כדי להחדיר נוחות לכל צעד שאתם עושים; גיבור אלמוני שיתרונותיו חורגים הרבה מעבר לתחומי הרתעת הכאב גרידא. מדרסים לנעליים, אותם מדרסים דיסקרטיים שלעתים קרובות מתעלמים מהם, הם אכן תחנות כוח של בריאות פודיאטרית, ומספקים תרופת פלא לא רק לכפות הרגליים אלא לרווחת הגוף כולו.