טיפים לשמירה ותחזוקת בגדי הניו בורן לאורך זמן

קרדיט לתמונה FREEPIK

למען התינוק החדש והחמוד שלכם השקעתם לא מעט כסף בבגדי ניו בורן איכותיים. אלא מה? בגדים אלו מתלכלכים מהר מאוד, והם גם הגדילו באופן משמעותי את כמות הכביסה שלכם. בכדי לסייע לכם לשמור ולתחזק את בגדי הניו בורן לכמה שיותר זמן, קבלו רשימה של טיפים בנושא.

 

רשימה של טיפים לניקוי ושמירת בגדי ניו בורן ותינוקות

עבור כיבוס, תחזוקה ושמירה של בגדי ניו בורן ותינוקות לאורך זמן, לפניכם שורה של טיפים:

  • קודם כל בגדי ניו בורן ותינוקות יש לכבס בנפרד מכביסה רגילה, עם אבקה ומרכך כביסה ייעודיים עבורם, שהינם תכשירים היפו אלרגניים, שלא מכילים מלבינים ואנזימים, שעברו בדיקות דרמטולוגיות, ושפותחו במיוחד עבור הגנת עור התינוק העדין והרגיש.
  • בגין רגישות עור התינוק כל בגד שהוא לובש פעם ראשונה חשוב לכבס, בין אם מדובר בבגד של אח יותר גדול, שישב הרבה זמן בארון, וכמובן אם מדובר בבגד חדש מהחנות. הדבר נכון לכל פריט נוסף שבא במגע עם עורו של התינוק, לרבות מגבות, מצעים, חיתולי בד, גרביים ושמיכות.
  • בכדי לשמור על בגדי התינוק שיוצאים ונכנסים למכונת הכביסה בתדירות מאוד גבוהה, עדיף לשים את מכונת הכביסה עם סיבובים נמוכים של סחיטה, מה שיקטין את השחיקה של הבגדים.
  • בגדי נוי בורן מרבים להתלכלך מצואה נוזלית, שיוצרת כתמים על גבי הבגדים. בכדי שכתמים אלו ירדו בקלות כדאי לאחר הסרתם להשרותם בחומץ ולשים אותם כשעה בשמש עד שהכתם יתייבש, ואחר כך לשטוף את הבגד ולשפשף אותו מתחת לברז עם מים חמימים, ורק לאחר מכן להכניסם למכונת הכביסה.
  • אפשרות נוספת לטפל בכתמים על בגדי ניו בורן ותינוקות היא לשפוך ישירות עליהם מסיר כתמים ייעודי לבגדי תינוקות, ולשפשף את הכתם תחת מים זורמים עד שהוא מוסר. בכל מקרה כתמי צואה חשוב להשרות טרם הכנסתם למכונת כביסה בכדי שהצואה לא תבוא במגע עם בגדים אחרים, ובכדי למנוע ריחות לא טובים של הכביסה.
  • באופן כללי בגדי תינוקות עם כתמים עדיף לכבס כמה שיותר מהר, טרם ייבושו של הכתם, מה שיקל על הסרה בכביסה. כמו כן, במידה ומדובר בכביסה עם הרבה בגדים מוכתמים ניתן ולהוסיף לנוזל ומרכך כביסה גם חומר ייעודי לתינוקות המשמש להסרת כתמים.
  • אל תדחסו יותר מידי בגדי תינוקות למכונת הכביסה וכבסו אותם בטמפרטורה של ארבעים מעלות, במצב של כביסה עדינה, המסייעת בשמירה על סיבי הבגדים לאורך זמן ומונעת דהיית צבע ושחיקה של הבד.
שתפו פוסט זה
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
בלוג
5 טיפים לייעוץ זוגי מוצלח

ייעוץ זוגי יכול להיות כלי רב עוצמה לעזרה לזוגות להתמודד עם בעיות וקשיים במערכת היחסים שלהם. עם זאת, חשוב לזכור

בלוג
סלסלת פירות קינוחים במלונות

שימו לב לדרך הטובה ביותר לאכול פירות. בעוד שרוב הפירות עדיף לצרוך גלם, בישול של פירות מסוימים למעשה מעלה את

בלוג
ריקשה חשמלית

בעלות על עגלת גולף של קלאב קאר היא דרך מצוינת להתנייד במגרש הגולף או אפילו רק בשכונה שלך. עגלות גולף