כל מה שאתן צריכות לטיול האורבני שלכן עם התינוק החדש

קרדיט תמונה: freepik

תכנון ורכישה של הציוד הראשוני לקראת בואו של תינוק חדש לעולם, מלווים בהרבה התרגשות ולא מעט עצות והמלצות. חלק ניכר מן המוצרים ברכישה ילוו את הרך הנולד והוריו לשנים אחדות, ועל כן חשוב להשקיע ולבחור במוצרים מתאימים אשר ישתלבו בצרכים ובאורח החיים של המשפחה.

 

בחירת עגלה לתינוק

המוצר הראשון, החשוב ולרוב גם היקר ביותר, תהיה עגלת התינוק. בזכות העגלה ניתן להתנייד עם התינוק בקלות, לטייל ולספק לתינוק שינוי אווירה לעתים קרובות, כמו גם לספק את צרכי האם ליציאות מן הבית, בהן תוכל לקחת עמה את התינוק בקלות ובנוחות.

בחנויות למוצרי תינוקות ניתן יהיה למצוא מגוון עגלות, בטווחי מחירים רחבים למדי. בהתייחסות לשאלת האיכות ולשאלת ההתאמה לצורך, הפרמטרים החשובים לבירת עגלה לתינוק:

מצבי שכיבה וישיבה- תינוק שאך נולד זקוק לעגלה במצב שכיבה מלא, תוך מתן יציבה לגופו הרך, אפשרות לשכיבה על הבטן ועל הגב ותמיכה לצוואר ולראש התינוק העדינים. על מנת שהעגלה תשמש את התינוק והמשפחה לאורך זמן, חשוב לבחור בעגלה בת 3 מצבים לכל הפחות, אשר מאפשרת תמיכה במצב חצי שכיבה וכן במצב ישיבה, תנוחות אליהן יגיע התינוק בהמשך.

גודל הגלגלים- גודל הגלגלים של העגלה הוא שקובע האם מדובר בעגלת טיולים מקומיים בלבד, או בעגלה שניתן להכניס בנקל לאוטו, לצאת לקניון, לנסוע לבקר חברה ולסיטואציות נוספות. גלגלים רחבים במיוחד יתנו מענה לניידות על כורכר, בחול ובתנאי שטח, אולם מרבית ההורים יבקשו דווקא עגלה עירונית יציבה, דוגמת סייבקס מיוס, עגלה איכותית בעלת גלגלים קטנים יחסית, יציבה ואיתנה ומתאימה במיוחד למרחב העירוני, לטיול על גבי מדרכות, בקניונים ובפארקים. העגלה מספקת מנח שינה נוח ומצבי חצי שכיבה וישיבה, ומתאימה לתינוק לאורך שנים אחדות.

 

תיק עגלה

תיק אישי לתינוק, הוא גם תיק עגלה, הוא תיק אשר מתלבש על העגלה לנוחות מרבית ועל מנת לא להעמיס את ידיהם של האב והאם בשעת הטיול, כמו גם על מנת לספק נגישות מלאה לכל צרכי התינוק. בבחירת תיק עגלה חשוב לבחור בתיק בעל תאים מרובים וחלוקה פנימית נוחה, לשליפה של מגבון, מוצץ, בקבוק, צעצוע או כל פריט אחר, ממקום מובנה ונוח בתיק. חשוב לבדוק שהתיק מתלבש בנוחות על העגלה ונותר תלוי באופן יציב גם כאשר הוא עמוס ומשקלו גבוה.

 

סל קל

המונח המטעה סל קל מתאר מוצר לא קל משקל ושאינו נוח לנשיאה. הסל קל מיועד לאבטחת התינוק בזמן נסיעה ברכב, ומיועד להישלף בקלות עם התינוק, על מנת לסייע להורה שלא להרים תינוק ישן בעת יציאה מן הרכב. מאחר והסל קל אינו קל משקל ואינו נוח לנשיאה ידנית, מומלץ לבחור בסל קל אשר ניתן להלביש על העגלה, מה שיספק את הניידות והנוחות הנדרשת.

 

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

יתרונות של ניתוח אף

ניתוח אף הוא ניתוח כירורגי קוסמטי הכולל עיצוב מחדש של האף. זה יכול להיעשות כדי לשפר את מראה האף שלך,

כיצד פועלות דלתות אוטומטיות?

יש משהו בדלת אוטומטית שפשוט נראה עתידני. אתה יודע, כמו מה שרואים בסרטים כשמישהו מנסה להיכנס לבניין הייטק. ולמרות שהם

בלוג

שמות לבנים בהשראת שירים

לכל אדם יש שירים המועדפים עליו, אלו שירים המשפיעים על חיינו ולא פעם הם יכולים לשמש כמקור השראה לבחירת השם

בלוג

נדל"ן בזכרון יעקב

מחפשים מקום להתקשר הביתה בשמש? קפריסין עשויה להיות בדיוק המקום בשבילך! האי הים תיכוני הזה ידוע בחופים המדהימים שלו, האוכל

בלוג

בדיקות אבהות

בדיקות אבהות משמשות כדי לקבוע את האב הביולוגי של הילד. הבדיקה יכולה להיעשות על ידי איסוף דגימות דם, שיער או