מה זה כרית הנקה ולמה את חייבת אותה?

ילדה שמחה

אימא טרייה? את שכל חייך השתנו בין רגע מקצה אחד למשנהו, יכולה לרכוש לעצמך מספר אביזרים שונים שיהפכו את ההורות, או לפחות את הצד הפרקטי שלה, להרבה יותר נוח. חברות שונות עמלו על פתרונות מדהימים ויעילים במיוחד שמיועדים לנשים כמוך, שהפכו ברגע אחד לאימהות וזקוקים לפתרונות באיכות גבוהה. בעזרת כרית הנקה תוכלי לצעוד לעבר הדרך החדשה המחכה לך בביטחון ובנוחות מרבית. חברות שמייצרות כריות הנקה עושות זאת מתוך כבוד והערכה רבה להתמודדות של כל אחת ואחת עם חווית האמהות המאתגרת.

אמא בהריון עם בעלה ובתה

נעים להכיר: כרית הנקה מומלצת – זו שתעזור לך להפוך את המשימה לנעימה יותר

בתום תשעה חודשים של מסע מופלא, מיוחד ומרגש מאין כמותו, יצא לאוויר העולם תינוק מושלם, פאר היצירה בדמות אדם קטן. תשעה חודשים בהם עשית הכול כדי לשמור עליו – שמרת על תזונה נכונה, עשית פעילות גופנית, ניסית לשמור על שלווה. כל מה שנדרש כדי שפרי בטנך יהיה מוגן ובטוח.
והינה, הוא כאן בין זרועותיך החמות והאוהבות שמערסלות אותו ומנסות לנחם אותו.
את מתבוננת עליו דומעת וחושבת לעצמך שאת רוצה להעניק לו את הטוב ביותר שקיים והדבר הראשון שאת רוצה לעשות זה להניק אותו כי את יודעת שזה ירגיע אותו וינחם אותו.
את מנסה מזווית אחת ולא מצליחה. מנסה מזווית אחרת ולא מצליחה. מעבירה אותו מיד ליד, מזיזה את עצמך – ועדיין קשה.
לעיתים ההנקה כרוכה בקושי רב המייצר מצב מתסכל מעין כמותו. העייפות, הציפייה ורגשות האשם מציפים אותך. הייתה לך תכנית! אבל זה לא קורה כפי שדמיינת ותכננת ואת מרגישה אבודה.
כמו כן, יש מקרים נוספים בהם ההנקה זורמת יותר בקלות, אך יחד עם זאת, חשוב לזכור כי מדובר בפעולה שכרוכה במאמץ פיזי לא פשוט והחזקת התינוק בתנוחה שאינה מתאימה עלולה ליצור עומס על שרירים שונים כמו שרירי הידיים והגב התחתון. כמובן שעומסים אלו עלולים לגרום לכאבים אשר יפגעו משמעותית באיכות חייך. בזמנים כאלו, חיוני לשמור על בריאות תקינה ולהקל על עצמך בכל דרך אפשרית. כאשר את מרגישה בטוחה בעצמך ובגופך – את מעלה את הסיכוי להצלחה בהנקה.
ראו גם: יומן תיעוד מעוצב לתינוק

תינוק נולד

כרית הנקה מומלצת איכותית ויפה

רכישת כרית הנקה ייחודית ואיכותית שתסייע לך להרפות את גופך במצב ישיבה או במצב שכיבה.
כרית הנקה תאפשר לך לשכלל את חוויית האימהות לגבהים שלא הכרת.

  • ניתן להישען עליה עם הגב, להניח את ידך עליה, למתוח אותה לאורך ולפרוס אותה לצדדים.
  • ניתן להניח את התינוק עליה והכרית תיתן לו תחושת עירסול וביטחון.
  • ובלילות קרים, ניתן למתוח את הכרית לאורך ולישון איתה מחובקת.

כרית הנקה מומלצת הינה רכה כמו ענן ויחד עם זאת מחזיקה ומייצבת. היא מגיעה בשלל צורות וצבעים ועשויה מחומרים איכותיים, היא קלה לנשיאה ואחסון. את כיסוי הכרית ניתן לכבס במכונת הכביסה ולייבש במייבש.

פורטל אמהות והריון

שתפו פוסט זה
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
הרגלים בריאים: מדריך לפעילות גופנית לילדים

בעולם המהיר של ימינו, שבו מסכים לעתים קרובות שולטים בזמן הפנאי, אי אפשר להפריז בחשיבות של פעילות גופנית, במיוחד עבור ילדים. פעילות גופנית היא לא רק אמצעי למניעת השמנת יתר ומחלות הקשורות בה; היא אבן יסוד לצמיחה והתפתחות בריאות, המשפיעה על ההתקדמות הגופנית, הנפשית, המוטורית, הקוגניטיבית והחברתית. משרד הבריאות בישראל מדגיש את החשיבות של פעילות אירובית יומית לילדים, ומדגיש את יתרונותיה הרבים. עם זאת, עידוד ילדים לאמץ פעילות גופנית בשגרת יומם יכול להיות מאתגר עבור הורים ומחנכים כאחד. מאמר זה נועד לספק מדריך מקיף כיצד לדרבן ילדים להיות פעילים, תוך הצעת טיפים מעשיים, דוגמאות לפעילויות מרתקות ואסטרטגיות להתגבר על מכשולים נפוצים. אימוץ פעילות גופנית מגיל צעיר מניח את היסודות לבריאות ולרווחה לכל החיים.

בלוג
מדרסים – לא רק לכאבי רגליים: כל היתרונות שלא ידעתם עליהם

דמיינו בעל ברית נסתר ששוכן בשקט בנעליכם, עובד ללא לאות כדי להחדיר נוחות לכל צעד שאתם עושים; גיבור אלמוני שיתרונותיו חורגים הרבה מעבר לתחומי הרתעת הכאב גרידא. מדרסים לנעליים, אותם מדרסים דיסקרטיים שלעתים קרובות מתעלמים מהם, הם אכן תחנות כוח של בריאות פודיאטרית, ומספקים תרופת פלא לא רק לכפות הרגליים אלא לרווחת הגוף כולו.