4 טיפים לבחירת סוכנות פונדקאות מתאימה לליווי התהליך

קרדיט תמונה: freepik

הגעתם להחלטה המופלאה והמרגשת שאתם מעוניינים להיות הורים, או להרחיב את התא המשפחתי. לצערנו לא כולם יכולים לעשות זאת באופן טבעי בשל סיבות אלו ואחרות ולכן פונדקאות היא בהחלט הדרך האידיאלית לכך ויש לה כמה וכמה אופציות ומסלולים. אך על מנת שתבחרו את הסוכנות הנכונה, יש מספר דברים שעליכם לקחת בחשבון, ואנחנו נסייע לכם לגלות אותם.

הליך פונדקאות – כך זה עובד

היות ואנחנו דוגלים בכך שלכל אחד ואחת יש את הזכות הטבעית להיות הורים חשוב להכיר את הליך הפונדקאות ולהבין איך הוא עובד. יש שני סוגים של פונדקאות:

  • פונדקאות ללא תרומת ביצית

בפונדקאות זו העוברים שייכים לשני בני הזוג גנטית. בתהליך זה מקבלים ליווי מלא מהרגע הראשון, על כל היבטיו.

במסלול זה התינוק שייך גנטית לאב המיועד, ומשתמשים בתרומת ביצית של אישה אחרת. גם במסלול זה ישנו ליווי צמוד, מהרגע הראשון על כל היבטיו.

שני סוגי הפונדקאות הם הליכים שמחייבים שיתוף פעולה של הזוג, ושל האם הפונדקאית וכמובן ליווי אישי מהרגע הראשון של הסוכנות שאותה אתם בוחרים. יש לא מעט סיבות בגללן זוגות ומשפחות מבקשים להתחיל הליך פונדקאות. הסיבות יכולות להיות נפשיות או רפואיות. כך או כך, אתם לחלוטין זכאים להגשים את החלום, וכעת מרגע קבלת ההחלטה חשוב להבין איך תבחרו את הסוכנות המתאימה שתלווה אתכם.

למה חשוב לבחור בסוכנות להליך פונדקאות

כשאנחנו מדברים על הליך פונדקאות רוב הזוגות והמשפחות בוחרות בעשור האחרון לעבור את ההליך בחו"ל. הסיבות לכן הן מאד ברורות, בחו"ל ההליך פשוט יותר, העלויות הן זולות יותר, בחירת האם הפונדקאית בזמינות גבוהה יותר ואין צורך בוועדות אינסופיות לקבלת אישורים, או לקבלת סירוב. הבחירה בסוכנות שמלווה אתכם בהליך מאפשרת לכם לפני הכל לקבל את כל המידע לפני שאתם מחליטים. להגיע להחלטה מושכלת, ומשם להתחיל את ההליך צעד צעד, כשאתם יודעים שיש לכם מסגרת בטוחה וקשובה. סוכנות תדאג לכם להיבט הרגשי, הפיזי, והמשפטי. בין אם אנחנו מדברים על הסדרים רפואיים, מעקבים, חוזה משפטי, הסדר מעמד הילוד בארץ, ליווי בחו"ל מול מרפאות ברמה גבוהה ולידה בבתי חולים ברמה גבוהה ומהטובים שיש. כשאתם מתחילים את ההליך בידיים טובות, אין שום סיבה שלא תלכו בבטחה לקראת החלום המתוק עליו אתם חולמים כבר שנים, להיות הורים.

4 טיפים לבחירת הסוכנות המושלמת

  • בדקו כמה זמן הסוכנות קיימת

לנסיון ולוותק יש משמעות גבוהה בתהליך. בדקו כמה זמן הסוכנות קיימת, כמה נסיון יש לה בפונדקאות. אל תהססו לבקש לשוחח עם זוגות שכבר עברו הליך פונדקאות ולקבל את מלוא האינדיקציה.

  • מול איזה מדינות הסוכנות עובדת?

בדקו מול איזה מדינות הסוכנות עובדת. מה המדינה מעניקה מבחינת ההטבות, ההליך, האפשרויות, האם היא נגישה. האם יש זמינות לאם פונדקאית והאם קל להתחיל את ההליך מול המדינה הזאת.

  • כמה זמן לוקח לסוכנות לאתר פונדקאית או אם יש צורך תורמת ביצית

לכל סוכנות יש מסלול פריון שונה. חשוב לבדוק האם ישנן דרישות ספציפיות מצדכם ולבדוק האם קיימת פונדקאית מתאימה במאגר. חשוב לוודא מה המסוגלות של הסוכנות למצוא פונדקאית (או במידת הצורך תורמת ביצית) בהתאם למה שאתם מבקשים, ובכלל הזמינות מאד חשובה כאן.

 

  • בדקו איזה בדיקות הסוכנות מבצעת לבחירת הפונדקאית

חשוב לוודא האם הסוכנות מבצעת בדיקות פסיכולוגיות ובדיקות רפואיות ועל סמך מה הם מאשרים את האם הפונדקאית. כמובן שכל סוכנות המכבדת את עצמה תבצע את מרבית הבדיקות, אך למען השקט הנפשי שלכם, מומלץ לוודא זאת.

להיות הורים, זאת הזכות שלכם

אנחנו מאמינים שלהיות הורים זאת זכות בסיסית וטבעית, ולכן חשוב שתבצעו הליך פונדקאות בחו"ל כשאתם מלווים בידיים הטובות ביותר. במסגרת בטוחה, חזקה, מכילה וקשובה ומקצועית לצד כל אלו. אנחנו כאן בשבילכם.

 

שתפו פוסט זה
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
הרגלים בריאים: מדריך לפעילות גופנית לילדים

בעולם המהיר של ימינו, שבו מסכים לעתים קרובות שולטים בזמן הפנאי, אי אפשר להפריז בחשיבות של פעילות גופנית, במיוחד עבור ילדים. פעילות גופנית היא לא רק אמצעי למניעת השמנת יתר ומחלות הקשורות בה; היא אבן יסוד לצמיחה והתפתחות בריאות, המשפיעה על ההתקדמות הגופנית, הנפשית, המוטורית, הקוגניטיבית והחברתית. משרד הבריאות בישראל מדגיש את החשיבות של פעילות אירובית יומית לילדים, ומדגיש את יתרונותיה הרבים. עם זאת, עידוד ילדים לאמץ פעילות גופנית בשגרת יומם יכול להיות מאתגר עבור הורים ומחנכים כאחד. מאמר זה נועד לספק מדריך מקיף כיצד לדרבן ילדים להיות פעילים, תוך הצעת טיפים מעשיים, דוגמאות לפעילויות מרתקות ואסטרטגיות להתגבר על מכשולים נפוצים. אימוץ פעילות גופנית מגיל צעיר מניח את היסודות לבריאות ולרווחה לכל החיים.

בלוג
מדרסים – לא רק לכאבי רגליים: כל היתרונות שלא ידעתם עליהם

דמיינו בעל ברית נסתר ששוכן בשקט בנעליכם, עובד ללא לאות כדי להחדיר נוחות לכל צעד שאתם עושים; גיבור אלמוני שיתרונותיו חורגים הרבה מעבר לתחומי הרתעת הכאב גרידא. מדרסים לנעליים, אותם מדרסים דיסקרטיים שלעתים קרובות מתעלמים מהם, הם אכן תחנות כוח של בריאות פודיאטרית, ומספקים תרופת פלא לא רק לכפות הרגליים אלא לרווחת הגוף כולו.