4 משחקים מומלצים לאמבטיה

4 משחקים מומלצים לאמבטיה

מקלחת לקטנים היא נוהל בשגרה בטרם הכניסה למיטה. היא מתבצעת לאחר ארוחת הערב וכוללת צעצועים רבים על מנת להנעים את שעת הרחצה בצורה הכי מהנה וכיפית שיש לילד. צעצועים לאמבטיה כוללים לא מעט סוגי צעצועים בהתאם לגילו של הילד, לכן על מנת לעשות לכם סדר להלן ארבע משחקים מומלצים לאמבטיה שינעימו את הזמן של הקטנים שלכם ויעסיקו אותם בזמן הרחצה.

המשחקים המומלצים לאמבטיה לקטנטנים שלכם

בין 4 המשחקים המומלצים לאמבטיה לקטנטנים ניתן למצוא את המשחקים הבאים שהם מאוד פופולאריים ונפוצים בקרב הורים רבים. הודות לצעצועים לאמבטיה ניתן לגרום לקטנטן להתרכז בצעצוע ולקלח אותה ללא התנגדות. בנוסף לכך, צעצועים לאמבטיה מעבירים את הזמן בכיף לקטנים והם חלק בלתי נפרד מהאמבטיה. עם צעצועים לאמבטיה תוכלו לקלח במהירות את הקטן ללא התנגדות, להעסיק אותו בכל מהלך הרחצה עם צעצועים לאמבטיה החביבים עליו שהוא יכול לשחק איתם וכמובן להספיק לעשות אח"כ עוד מטלות קטנות לקראת סוף היום. אז אילו צעצועים לאמבטיה הם המומלצים לילדים? להלן התשובה.

חברים מתיזים- TOMY

משחק מתיזים של טומי, הוא משחק אמבטיה כיפי ומהנה וכולל 8 דמויות צבעוניות וחייכניות מפלסטיק רך אשר הילד יכול לשפריץ איתם מים בלחיצה. הדמויות מגיעות על מגש משחק צף, הן נדבקות לפינות האמבטיה ולקירות החרסינה והם הסחה טובה לילד בשעת הרחצה. הם משמשות כמסננת והילד יכול לשחק איתם במהלך הרחצה, ולהדביק את המספר הנכון שנמצא בגב הדמות למספר שעל המגש. הצעצוע מתאים לפעוטות מעיל שנה ומעלה.

גשר אמבטיה נחש

משחק המשלב בין צעצוע אמבטיה לבין פתרון אחסון השמפו, הסבון ומשחקים נוספים במהלך הרחצה באמבטיה. הגשר מגיע בדמות נחש ירוק אשר מונח לרוחב האמבטיה ומגיע עם 2 כוסות פלסטיק עגולות וכוכב. כמו כן, ישנו מתאם אשר מתאים לרוחב האמבטיה ונדבק. מתאים לילדים מגיל 3 אשר יושבים באמבטיה ויכולים לשחק בו ללא כל בעיה.

היפו-פלאנט

היפופוטם אשר בבטנו מתחבאים חברים שונים כגון: צב מסננת, לוויתן אשר מתיז מים, פינגווין מקשקש וכמובן דג קטן וצבעוני. ההיפופוטם נצמד לשולי האמבטיה בקלות וניתן להוציא ממנו בקלות את שאר החברים שמסתתרים בו. לאחר סיום השימוש בו ניתן לייבשו במהירות. המשחק מתאים לגיל שישה חודשים ומעלה. המשחק עוזר לפתח כישורי חשיבה אצל הפעוט כבר מגיל קטן.

ספינת מפרש ומלחים

סירת פלסטיק צבעונית אשר צפה כאשר בתוכה שקעים ל-3 מלחים שם דמויות של חיות שונות. הסירה משמשת גם כמסננת להשפרצת מים ותורן הספינה הופך למשרוקית ובנוסף גם כף קטנה לאיסוף המים. המלחים עומדים וניתן להרכיב אותם זה על זה כמגדל בין אם זה ביבשה או פני משטח ישר ועוד. המשחק מתאים לגיל שנתיים ומעלה, אך גם קטנים יותר יכלים לשחק בו. מדובר על משחק חשיבה שלא רק שמלמד את הילד אלא גם מפתח אותו.

 

 

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

איך לבחור מדבקות שם לגן?

שנת הלימודים מתקרבת, ובקרוב מאוד תשימו את הילדים בגן. עוד לפני שנסביר לכם כיצד לבחור מדבקות שם המיועדות לגן, חשוב

בלוג

יתרונות של ניתוח אף

ניתוח אף הוא ניתוח כירורגי קוסמטי הכולל עיצוב מחדש של האף. זה יכול להיעשות כדי לשפר את מראה האף שלך,

כיצד פועלות דלתות אוטומטיות?

יש משהו בדלת אוטומטית שפשוט נראה עתידני. אתה יודע, כמו מה שרואים בסרטים כשמישהו מנסה להיכנס לבניין הייטק. ולמרות שהם