תינוק נולד

רעיונות מתנה ליולדת משלוח

חברה שלך צפויה ללדת תינוק בקרוב? או ילדה תינוק לאחרונה? את רוצה להפתיע אותה במתנה שווה ביותר? אנחנו כאן כדי לעזור לך להתמקד ולבחור את המתנה הטובה ביותר לחברה הטובה שלך.

רעיונות מתנה ליולדת

בתקופה הזאת בה אנחנו חיים, הנגישות השתפרה בצורה בלתי רגילה. כולנו חשופים לידע ולמידע באמצעות השימוש באינטרנט ובעצם בשביל זה אנחנו כאן. אנחנו כאן כדי להציע לכם מספר רעיונות שווים למתנה ליולדת – כך בעצם לא תצטרכו להתאמץ יותר מידי במחשבה, אנחנו כאן כדי להנגיש לכם את כל המידע בקלות ובמהירות!

רגליים של תינוק

איך לבחור מתנה ליולדת עם משלוח?

יולדת טרייה מתמודדת עם אתגרים רבים המוכרים לכולנו היטב. מחסור בשעות שינה; רעב; ריבוי משימות וקושי בתפעול שלל המטלות; לעיתים גם תחושת בדידות וקושי פיסי בהתמודדות עם המכאובים לאחר הלידה.
ראו גם: כרית הנקה לאמא טרייה

בעקבות אלו, אני ממליצה לרכוש מתנה שתסייע לה בהתמודדות עם האתגר. אני ממליצה בדרך כלל להתחיל בלהגדיר מראש תקציב לרכישת המתנה ליולדת ומשם להמשיך הלאה. את התקציב אנחנו מגידים בדרך כלל קודם כל על פי מידת הקרבה ביניכם לבין היולדת הטרייה. במידה ומדובר בחברות קרובה כמובן שהתקציב יגדל. במידה ומדובר בקשר רחוק יחסית נרצה לרכוש מתנה צנועה יותר. לאחר מכן, אני מציעה לבדוק עם היולדת האם היא זקוקה למשהו ספציפי. שאלו אותה – מה יקל עליה בתקופה המאתגרת הזאת? מה חסר לה? האם יש לה בקשה למתנה ספציפית? 

יש יולדות שיגידו לכם בדיוק למה הן זקוקות ואחרות שישאירו את הבחירה בידיים שלכם.

מתנות ליולדת

התחשבות בזמנה הפרטי עם מתנה ליולדת משלוח

במידה והיולדת השאירה את זה לבחירתכם, יש לחשוב על התזמון של הבאת המתנה. יולדות רבות, זקוקות לפרטיות לפחות בחודש הראשון לאחר הלידה עצמה. הן מעדיפות להימנע מביקורים בגלל העומס הרגשי והפיסי עמו היא מתמודד עמו ולכן מאוד חשוב לקחת זאת לתשומת לבכם ולשאול את היולדת האם תרצה שתבקרו בימים אלו או שתציעו להמתין תקופה כדי שתתאושש ותרגיש נוח עם ביקור. כמובן שיש יולדות שיבחרו בביקור כבר בשלב מוקדם לאחר הלידה, אבל חשוב מאוד לבדוק איתה איך היא מרגישה ומה לה מתאים.

גם אם היולדת מבקשת קצת זמן לעצמה ולמשפחתה הקרובה ביותר אני ממליצה מאוד להזמין את המתנה במשלוח לביתה. בעידן זה, בו האינטרנט נגיש לכולם ניתן לעשות משלוח בקלות ובמהירות של כל דבר שחשקה בו נפשכם. אין זה מורכב, זה יעיל מאוד ונוח. ניתן לעשות את ההזמנה כשאתם במיטה או בעבודה. כך גם תוכלו לשמח את היולדת ולהראות לה שאתם חושבים עליה, וגם תדעו בוודאות שאינכם מעיקים או מקשים עליה בתקופה הסוערת עימה היא מתמודדת.

אז בואו נסכם:

  • בשלב ראשון, הגדירו תקציב לרכישת המתנה ליולדת
  • בשלב השני, שאלו את היולדת הטרייה האם היא זקוקה ומבקשת משהו ספציפי
  • בשלב השלישי, שקלו להזמין את המתנה במשלוח עם שליח עד לפתח ביתהמאחלת לכם בהצלחה, לטיפים נוספים בנושא הורות אנחנו כאן, תמיד עבורכם!

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

צעצועים לילדים

איזה עולם קסום ומרתק זה צעצועים לילדים, צעצועי ילדים הם אחד הכלים הראשוני ללמד ילד כל מה שהוא צריך לדעת

בלוג

טיפים לצילום ילדים בסטודיו

טיפים לצילום ילדים בסטודיו יכולים להיות דיי שימושים כאשר אנחנו רוצים למעשה לצלם את הילדים שלנו מבלי שהם יברחו או

בלוג

פונדקאות בחו"ל לקהילת הלהט"בים

תהליכי פונדקאות הפכו בשנים האחרונות לתופעה נרחבת ומוכרת. בין אם מדובר בזוגות המתקשים להביא ילדים עקב בעיות בריאותיות ובין אם