איך בוחרים מתנה שווה ביותר ליולדת ולתינוק?

אמא ותינוקת

אני כאן כדי לתת לכם מספר טיפים טובים שיסייעו לכם ברכישת המתנה המדויקת ביותר ליולדת הטרייה ולתינוק המתוק.

מתנה ליולדת ולתינוק

שמחה גדולה בפתח, חברה שלכם צפויה ללדת בקרוב תינוקת מתוקה ואתם יושבים וחושבים באיזה אופן ניתן להפתיע אותה כך שהיא תתרגש ותהנה בצורה המדויקת ביותר מהמתנה שתקנו לה. זה באמת לא פשוט כי סוג המתנה וגודל המתנה תלויים הרבה מאוד במידת הקרבה ביניכם, באישיות שלה ובצרכים הספציפיים שלה.

תינוק נולד

איך לבחור מתנות ליולדת ולתינוק?

אז בואו ננסה לעשות קצת סדר. קיימות אפשרויות רבות למתנות ליולדת ואפשרויות רבות למתנות לתינוק. בשלב הראשון, אני ממליצה בחום להתחיל בלהגדיר תקציב שמתאים לכם. אם מדובר בחברה רחוקה – סביר להניח שתבחרו לקנות מתנה אחת משותפת ליולדת ולתינוק ותעדיפו שלא לרכוש שתי מתנות שונות. במידה ומדובר בחברה קרובה סביר להניח שתרצו להשקיע יותר משאבים ולקנות מתנה גם ליולדת עצמה וגם לתינוק.
מומלץ לתכנן מראש את הרכישה ואולי אף להזמין מתנה און- ליין. במידה ותזמינו דרך האינטרנט, תוכלו בעצם לרכוש מתנה מכובדת בעלות מוזלת יותר מאשר בחנויות. כולנו מסכימים שרכישה מתוכננת סביר שתהיה זולה משמעותית מרכישה ספונטנית.
ראו גם: יומן לתינוק

מגוון אפשרויות מתנה ליולדת ולתינוק

יש מגוון אין – סופי של מתנות גם ליולדת וגם לתינוק. השפע הזה הוא באמת מדהים במובן מסויים, אין דבר שנרצה להזמין ולא נמצא און – ליין. מצד שני, שפע עלול ליצור בלבול. כאשר פרוסות בפנינו כל כך הרבה אפשרויות – איך נדע במה לבחור?
אני ממליצה בחום לשאול באופן ישיר את היולדת מה הייתה רוצה לקבל, האם יש משהו שחסר לה? אולי זר נחמד? אולי היא תבקש מתנה ספציפית וכך לא תהיו בהתלבטות.

אך מצד שני – אתם צריכים לקחת בחשבון שהיא עלולה לבקש משהו שלא נמצא בתקציב שלכם, ואז תמצאו את עצמכם במצב מביך ולא נעים. אז כמובן יש לקחת זאת בחשבון ולשאול את היולדת בנוגע לצרכיה רק כאשר מדובר בחברה קרובה שמכירה את מצבכם הכלכלי ולא תבקש מתנה שעלותה גבוהה מהתקציב שביכולתכם.

אפשרות נוספת, היא לפנות למספר חברות במקביל ולהציע להן שתרכשו במשותף מתנה אחת מושקעת. אם תבחרו להתאחד ולרכוש יחד מתנה – תוכלו לרכוש כמובן מוצר שעלותו גבוהה משמעותית מהתקציב שלכם. מדובר באפשרות הטובה ביותר שמאפשרת לכם להתגמש בבחירת המתנה, מבחר גדול של אפשרויות יהיה פרוס בפניכם והחשוב מכל, אתם תשמחו את היולדת מאוד.
ראו גם: משלוחי מתנות לארצות הברית

מתנה ליולדת סיכום

לסיכום, אני ממליצה לכם בחום להתאחד מספר חברים וחברות יחדיו, ולהשקיע במתנה גדולה מכולכם יחד. מתנה שתכלול גם התייחסות משמעותית ליולדת, אשר מובן שהיא זקוקה בימים אלו לתשומת לב ולהתייחסות מיוחדת, וכמו כן, מתנה שווה לרך הנולד. רכישת מתנות ליולדת ולתינוק הן ביטוי לאהבתכם הגדולה אליהם, אך אל תשכחו להגיע לבקר, לתת חיבוק גדול, להתקשר מידי כמה ימים ולהתעניין בשלומה של היולדת הטרייה.

שתפו פוסט זה
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
בלוג
5 טיפים לייעוץ זוגי מוצלח

ייעוץ זוגי יכול להיות כלי רב עוצמה לעזרה לזוגות להתמודד עם בעיות וקשיים במערכת היחסים שלהם. עם זאת, חשוב לזכור

בלוג
סלסלת פירות קינוחים במלונות

שימו לב לדרך הטובה ביותר לאכול פירות. בעוד שרוב הפירות עדיף לצרוך גלם, בישול של פירות מסוימים למעשה מעלה את

בלוג
ריקשה חשמלית

בעלות על עגלת גולף של קלאב קאר היא דרך מצוינת להתנייד במגרש הגולף או אפילו רק בשכונה שלך. עגלות גולף