5 מתנות מומלצות ליולדת – מתנות שכל אמא טרייה תשמח לקבל

קרדיט תמונה: PEXELS,

הורות היא חוויה מבורכת, פותחת לב ומלאת רגשות. להיות אמא טרייה, זו חוויה חדשה. בכתבה זו, נרשום 5 סוגי מתנות מתוקות, שתפקידן לעזור לנו להרעיף על האמא הטרייה אהבה אינסופית. בסופו של דבר, אנחנו רוצים לבחור את המתנה המתאימה ביותר לאם הטרייה, בין אם היא תופיע בכתבה הבאה ובין אם לאו. זאת, מתוך התחשבות ברצונותיה ובצרכיה – ובכך, לנהוג כמו שאהבה הייתה נוהגת למענה. כל זאת ועוד, בפסקאות הבאות.

 

1: מתנת האפשרויות הבלתי נגמרות

המתנה הטובה ביותר, היא זו שמתאימה במיוחד לרצונות ולצרכי הנמען. אם אנחנו לא עד הסוף סגורים מה האמא הטרייה בחיינו תשמח לקבל, כתבה זו תשמח להציע מעט רעיונות.  הרעיון הראשון, הוא תווי קנייה. כן, אנחנו יודעים – מתנה מאוד משונה. שגם חושפת את הערך הכספי שהשקענו. ועם זאת – הבה נחשוב על זה. אם אנחנו רוצים להעניק מתנה מותאמת אישית – לא הגיוני במיוחד פשוט להעניק את "המשאבים", שיאפשרו לאם לפנק את עצמה עם משהו שהיא באמת רוצה וצריכה? במקום לרכוש עבורה משהו שהוא "לא עד הסוף", או משהו שהיא תרצה להחליף ותשקיע בזה משאבים.

בנוסף, כשאנחנו מעניקים תווי קנייה, בדמות כרטיס מתנה/נטען/בעל ערך כספי טעון, אנחנו חוסכים את עבודת הניחושים. בייחוד אם אנחנו מעניקים "כרטיס נטען", שתקף בשלל מקומות אשר מוכרים מתנות מומלצות ליולדת. בייחוד אם הם מציעים פיג'מות נוחות, ציוד הנקה וכן הלאה.

למעשה, יש חנויות אשר מוכרות דובי 2 מטר. דובי שכזה יכול להיות מתנה רבת ערך הן עבור תינוק שיגדל עימו לשנים שיבואו, והן עבור האמא הטרייה – שיכולה להתחבק עם הדובי (אולי בחברת התינוק) ולחוות חיבוק פרוותי במיוחד שיכול לעורר תחושות נעימות וחוויות מחברות.

 

קרדיט תמונה: PEXELS

 

2: שמיכת פיקניק רב שימושית נוחה ומפנקת

רעיון אחר כמתנה מומלצת ליולדת, הוא שמיכת פיקניק. כן, אנחנו יודעים – גם זה לא רעיון כל כך מובן מאליו, ואולי יפתיע במקצת את הקורא. אלא אם כן הקורא הוא למעשה קוראת, שיודעת איך זה להיות אמא טרייה. או קורא, שמכיר אימהות לרוב. במקרה זה, יהיה לך ברור מדוע שמיכת פיקניק רכה יכולה להיות כה שימושית. לא רק שהיא יכולה לאפשר משטח נעים ומפנק לאם ולתינוק בכל מצב שלא יהיה – בין אם במקום סגור או פתוח, מדובר גם במקום להחליף חיתולים, להגן על משטחים מפני נזילות (של אוכל או "סוגים אחרים"), ובאופן כללי ליצור בידוד נעים בין התינוק לרצפה או לאדמה החשופה.  על שמיכת הפיקניק להיות הן נעימה, והן עמידה לנוזלים, והן היפו אלרגנית והן "דברים אחרים" שאולי יתרמו לחוויית השימוש של האם ותינוקה.

מעבר לזה, יש לצפות שהשמיכה תתלכלך כהוגן בשלב מסוים ועל כן חשוב שיהיה קל כהוגן להשליכה למכונת הכביסה ולמייבש באופן פשוט, קל ופרקטי. כך שניתן יהיה הן לכבס ולייבש והן להשתמש בה עוד פעמים רבות לאחר מכן תוך שהיא שומרת על איכותה ועמידותה לטווח הארוך. מה גם, חשוב שיהיה קל לנשוא את השמיכה ושהיא מתקפלת. ושניתן להכניסה לעגלה ו/או מכונית.

 

3: שואב אבק רובוטי להקלה על מטלות הבית

מתנה מומלצת נוספת ליולדת, היא שואב אבק חשמלי. מן הסוג ששואב בעצמו. זאת על מנת לחסוך מהיולדת, אם זה בתחום אחריותה – לדאוג לרצפה. לא צריך שתעשה זאת כל הזמן, כאשר יש רובוט שהוא שואב אבק, כמו לדוגמה – IROBOT, שפשוט יעשה את זה עבורה. ישנם רובוטים חכמים מספיק על מנת לנקות קומה שלמה בבית, מבלי לפספס נקודות. ישנם רובוטים עמידים דיו על מנת לשרוד נפילה במדרגות, אם זה קורה. כך או כך, אפשר לקרוא קצת ביקורות באינטרנט ולראות מי ומה מהם באמת יודעים "לעשות את העבודה", ובכך באמת לתת ערך ועזרה במשק הבית.

 

4: שוקולדים מופלאים

רעיון נוסף למתנה מומלצת עבור האם – הוא ארגז שוקולדים. לא הכי מקורי – אך כן קלאסי ונחמד. אנשים אוהבים שוקולדים, ויכול להיות שגם האם הטרייה. אפשר להשקיע בשוקולדים מיוחדים, שהם פינוק ייעודי. אפשר לשלב את זה עם פירות, וממתקים אחרים. ופשוט להביא לאם הטרייה משהו משמח לבב אנוש.

 

5: אלבום תמונות בהתאמה אישית

ולבסוף, הפריט האחרון ברשימת המתנות המומלצות ליולדת הוא אלבום תמונות. אלבום ריק. אלבום שניתן למלא בו את התמונות של התינוק החדש. האלבום יכול להיות דיגיטלי – ישנם פריטים שכל תפקידם זה להציג תמונות. והאלבום יכול להיות פיזי – למקרה שהאם הטרייה תרצה לפתח תמונות פיזיות ולאחסנן. האלבום יכול להות עבורה הזמנה נהדרת לכך. ניתן ליצור אלבום מותאם אישית – עם התמונות של ההורים והילד, לרבות שמותיהם ותאריך הלידה בשער. ולהפגין חופש יצירתי לרוב.

שתפו פוסט זה
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
הרגלים בריאים: מדריך לפעילות גופנית לילדים

בעולם המהיר של ימינו, שבו מסכים לעתים קרובות שולטים בזמן הפנאי, אי אפשר להפריז בחשיבות של פעילות גופנית, במיוחד עבור ילדים. פעילות גופנית היא לא רק אמצעי למניעת השמנת יתר ומחלות הקשורות בה; היא אבן יסוד לצמיחה והתפתחות בריאות, המשפיעה על ההתקדמות הגופנית, הנפשית, המוטורית, הקוגניטיבית והחברתית. משרד הבריאות בישראל מדגיש את החשיבות של פעילות אירובית יומית לילדים, ומדגיש את יתרונותיה הרבים. עם זאת, עידוד ילדים לאמץ פעילות גופנית בשגרת יומם יכול להיות מאתגר עבור הורים ומחנכים כאחד. מאמר זה נועד לספק מדריך מקיף כיצד לדרבן ילדים להיות פעילים, תוך הצעת טיפים מעשיים, דוגמאות לפעילויות מרתקות ואסטרטגיות להתגבר על מכשולים נפוצים. אימוץ פעילות גופנית מגיל צעיר מניח את היסודות לבריאות ולרווחה לכל החיים.

בלוג
מדרסים – לא רק לכאבי רגליים: כל היתרונות שלא ידעתם עליהם

דמיינו בעל ברית נסתר ששוכן בשקט בנעליכם, עובד ללא לאות כדי להחדיר נוחות לכל צעד שאתם עושים; גיבור אלמוני שיתרונותיו חורגים הרבה מעבר לתחומי הרתעת הכאב גרידא. מדרסים לנעליים, אותם מדרסים דיסקרטיים שלעתים קרובות מתעלמים מהם, הם אכן תחנות כוח של בריאות פודיאטרית, ומספקים תרופת פלא לא רק לכפות הרגליים אלא לרווחת הגוף כולו.